ELITE club School на зустрічі з Юлією Тарасовою

Зустрічі з успішними людьми завжди надихають. А коли це успішна жінка з рідного міста, яка залюбки спілкується з перспективною молоддю, такий захід запалює серця та спонукає діяти. Саме таку іскорку принесла з собою Юлія Тарасова, прекрасна бізнес-леді, на зустріч, організовану в рамках проекту Smart Meetings від молодіжної організації Smart People. В формі ток-шоу з елементами інтерактиву, непомітно проминули дві години, де Юлія розповіла про свій життєвий шлях, яким чином прийшла до успішної організації конференцій міжнародного класу з будь-якої точки Землі.

DSC_6415

Учасники школи ELITE club School не залишились осторонь і практично у повному складі відвідали бесіду з Юлією Тарасовою. Бізнес-леді прийшла на зустріч зі своїм чоловіком, Тарасом Тарасовим, що на сьогодні є провідним у світі спеціалістом у сфері казуальних ігор. Поряд із ним спікер видавалася тендітною та мініатюрною, але з перших слів відчувалась впевненість та відкритість, готовність поділитись досвідом та надихнути кожного, хто готовий слухати. Вона ніби випромінювала позитивну енергію, завойовуючи увагу публіки цілком і повністю.

DSC_6439

Ось як висловлюється про зустріч організатор та керівник проекту ELITE club School, керівник тренінгової компанії «Guru center»Ірена Слута: «Юлія Тарасова вразила в плані не містечковості власних поглядів. Приємно, коли в місті Рівному зустрічаєш людей, які ведуть справді міжнародний бізнес. По відчуттям – це правильна бізнес-леді у київському чи московському форматі. Виглядає вона відповідно. Ззовні досить стримана, доглянута, і в той же час гіперактивна і сексуальна. Її імідж цілком відповідає слогану, що взято за принцип роботи компанії - драйв, яскравість, позитив. Багато уваги було акцентовано саме її особистісному шляху розвитку, як людини, як бізнес-woman. Вона розповідала про те, наскільки буває непросто повірити в успіх проекту, а також в те, що ти будеш успішним в проекті. Основне правило, яке працює в цих випадках – це те, що потрібно на себе взяти таку «зухвалість» і повірити.  І цією вірою надихнути і команду, і людей, які поряд, і весь світ. Сказати собі «я можу, я хочу і я буду це мати», тобто, використати основне правило: вкладаю в ідею енергію й отримую результат.

Не було майже нічого сказано, лише опосередковано, про чоловіка, Тараса Тарасова, який, власне і є основним натхненником, ключовим персонажем всього, що відбувається в організації заходів. Адже Sociality Rocks і всі ті проекти, які веде Юлія, що є просто гіперуспішними на світовому ринку, нерозривно пов’язані із діяльністю її чоловіка. Цю співпрацю можна назвати ідеальним варіантом стосунків, коли жінка не просто надихає свого чоловіка, стимулює своєю енергією віри, а займається ще й тим, що найкраще підходить для жіночої природи – організовує простір. Юлія організовує площадку для дії свого чоловіка, не тільки на рівні кухні, де зароджуються їх ідеї, а й на рівні світових площадок Києва, Москви, Сан-Франциско. Щороку, в комплексі збирається величезна кількість людей, які були на їхніх заходах, рахунок на сьогоднішній день іде на тисячі, навіть сотні тисяч людей.

Ймовірно, що це дуже потужна реалізація, яка могла взагалі відбутися саме завдяки тому, що ці люди настільки близькі, вони постійно один одного підтримують і надихають. В подружжя Тарасових не просто спільний побут, в них спільне бачення життя, драйвовий стиль цього життя разом. Дуже приємно бачити, коли відбувається таке невербальне, ледь помітне на перший погляд спілкування. От, Юлія виступає на сцені, а Тарас, знаходячись у залі, своїми жестами, поглядом, і мімікою, хай вони досить стримані, ледь помітні, постійно її підтримує, стимулює та щиро захоплюється нею.

Мене, як жінку, як тренера особисто вражає цей момент. Я бачу успішність людини саме через її сімейну реалізацію. Тому, коли говорять, що от, жінка потрапляє в сім’ю, народжує дітей і це заважає її успішності – для мене це нонсенс, адже справжня сім’я завжди лише сприяє розвитку. Тому не бійтеся кохати, ставати один одному близькими, пам’ятайте, що віра завжди звеличує.»

foto-34

Юлія Тарасова невимушено із задоволенням підтримує зв’язок з аудиторією, відповідаючи на всі запитання, що цікавлять слухачів. Серйозні речі виражає в таких доступних образах, що суть організації заходів світового рівня постає максимально зрозумілим процесом. Підтверджуються всі рекомендації менеджменту по плануванню часу і простору в організації, але все ж, із власним підходом до ведення справ. Більше десяти років досвіду роботи в сфері event-бізнесу дають певність у тому, що справа буде успішною, бачення, як це зробити правильно та відкритість до пошуку нових засобів.

DSC_6417

Аудиторія заслухалась, легко сприймаючи кожну ідею, якою ділилась Юлія, а по закінченню зустрічі кожен із новим зарядом натхнення бажав поділитись враженнями. Такі коментарі залишили учні ELITE club School:

Ольга: «Моя подруга, приблизно рік тому, організовувала тренінги, в Києві. От і Юлія туди приїжджала, потому в подруги багато чого вдалося. Вона багато для себе почерпнула, власне по організації проектів, роботі з командою, виявила для себе шляхи покращення та організації заходів у своїй сфері – для перукарів та косметологів. Вчорашній виступ для мене особисто ще раз наголосив, що потрібно розвиватись постійно, кожен досвід є цінним і може бути корисним. Англійську мову потрібно вчити. Зауважила для себе, що по проведенню заходів продовжується спілкування з учасниками, те що захід можна оцінити за відгуками і зворотнім зв’язком».

DSC_6482

Вадим: «Юлія мені імпонує, як особистість. Не просто жіночим набором фізичних чи психоемоційних якостей, а в цілому, тим особливим полем, що вона випромінює. Це потужна сексуальна, еротична енергія. Як на мене, це показовий настрій публічної людини, котра має транслювати свою ідею для мас. Мені цікаво відвідувати подібні зустрічі не стільки для отримання якогось конкретного досвіду, скільки для власних глибинних переживань. Адже те енергетичне поле, яке вона створює навколо себе, надихає, структурує та дозволяє розкрити свої внутрішні резерви, активізувати їх. Мене імпонує спосіб ведення їхнього бізнесу у стилі фанк. Це не типова українська тяганина бариг, а облагороджена комерція. Разом з тим, найважливішим сутнісним стержнем усього процесу творення ставлять Ідею, яка нерозривно пов’язана з духовним розвитком. Тобто, якщо людина, що транслює ідею духовно розвивається, то може візуалізувати цю ідею та перетворити її у гроші.

Також дуже імпонує ідея виконавчої сили, залучення нових людей, «свіжої крові» для реалізації різних проектів. Не досвідченість – це не завжди мінус. Це дає свіжий погляд, неодмінно потрібний, якщо ви бажаєте лишатися на хвилі.  Компанія в цьому абсолютно чесна. Вони використовують людей, при цьому відкриваючи їм шляхи для розвитку і самовдосконалення».

DSC_6481

Марія: «Юлія Тарасова розповідала про особливості організації проектів міжнародного класу, але ці методи застосовні також і до дрібніших заходів, складові залишаються на своїх місцях. Головне – правильна постановка, з початку і до кінця ведення проекту. Все геніальне – просте! Для себе зауважила, що організатори можуть частину турбот елементарно зняти з себе, всього лиш розмістивши якомога детальнішу і в доступному вигляді інформацію про проведення заходу. Не просто обмежившись програмкою, а розробивши таку собі інструкцію для гостя. Там має бути вказано, що, де, коли і як відбуватиметься в межах заходу. Важливе також похвилинне планування та мінімізація дотику гостей із організаційною біганиною, для  забезпечення максимального комфорту. А ще елементарне «спасибі» після проведення – це вагомий показник. Надзвичайна людина! Справді важливі, і складні по своїй структурі речі вона подала так, що загальна картина вимальовується мимоволі сама».

DSC_6377_small

А це лише перша в сезоні зустріч від Smart People. Драйвовий початок важливої справи – активізація молоді, натхнення та відкриття нового бачення через ознайомлення з досвідом провідних спеціалістів. Продовження та стрімкий розвиток проекту Smart Meetings свідчить про його успішність, навчання у лідерів йде тільки на користь, де кожен віднайде щось своє. 

Раніше на сайті: http://www.0362.ua/news/416315

Фотозвіт події: http://www.0362.ua/photo/54

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
70 переглядів у жовтні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Управління Держпраці у Рівненській області постійно застерігає роботодавців від неправомірних дій. Попри роз’яснення і застереження про величезні штрафи частина роботодавців самонадіяно думає, що заходи контролю їх не торкнуться, і продовжує сумнівно економити на працівниках. Нещодавно відбулося  відвідування інспекторами держпраці  молокопереробного підприємства на Рівненщині, що виготовляє розсільні сири. На робочих місцях фахівці виявили 11 осіб, з яким...
Економіка
В рамках «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу». 23 жовтня, об 11-00 годині в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11). Мета Форуму: конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку м...
Пригоди
18.10.2018р. 09-55 поблизу с. Розваж, Острозький район. Загорання сухої трави та чагарника. Причина: встановлюється. Збитки: встановлюються. 18.10.2018р. 10-00 м. Сарни. Загорання сухої трави та чагарника. Причина: встановлюється. Збитки: встановлюються. 18.10.2018р. 11-59 поблизу с. Камяне, Рокитнівський район. Загорання сухої трави та чагарника. Причина: встановлюється. Збитки: встановлюються. 18.10.2018р. 13-50 с. Івання, Дубенський район. В приватному...
Пригоди
Сьогодні вранці, 19 жовтня, у Радивилівському районі на АЗС горіла кабіна  вантажівки. Інспектори ГРПП разом із працівниками АЗС почали негайно будити інших водіїв, аби полум’я не перекинулося на інші припарковані поруч автомобілі. Оскільки була загроза вибуху, поліцейські почали гасити полум’я власними силами. Уже незабаром на місце події прибули працівники ДСНС і повністю ліквідували займання.  Кабіна водія вигоріла повністю. У середині патрульні виявили...
Кримінал
Незаконне зберігання наркотичних засобів правоохоронці зафіксували, 17 жовтня, у Млинівському, Острозькому та Рівненському районах. Патрульні  у помешканні 44-річного жителя села Малі Дорогостаї виявили та вилучили висушені рослини конопель.  У селі Вельбівно полісмени зупинили автомобіль марки «Ford Taunus» під керуванням 36-річного водія, міста Нетішин Хмельницької області. Під час поверхневого огляду, виявлено  три поліетиленових пакетика з первітином....
Різне
Вранці буде важко уникнути розбіжностей і суперечок. Часто в них винні саме ви, тому що неохоче йдете на компроміс, легко починаєте сердитися, якщо вас хтось критикує і не проявляєте гнучкості там, де вона була б доречна. Пізніше стане спокійніше, але не тому, що ви налаштовані на більш доброзичливий лад. Просто з'явиться багато нових справ і вам стане не до сварок з усіма навколо. Потребують особливої ​​уваги фінансові питання, діло може обернутися велики...
Пригоди
Вчора, 17 жовтня, сталася пожежа, у селі  Ремчиці  Сарненського району. Вогнеборцями  встановлено , що  загорівся дерев’яний неексплуатуючий житловий будинок. На ліквідацію рятувальники подали вогнегасячи засоби. Внаслідок пожежі вогнем знищено будинок. До ліквідації пожежі було залучено одна одиниця спецтехніки ДСНС та 4 рятувальника. Причини виникнення пожежі та завдані нею матеріальні збитки наразі встановлюють фахівці.  Читаєте також :Займання сухотрав...
Суспільство
Завтра, 19 вересня,  розпочинається капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, км 150+500 – км 156+700 (ділянка ремонту від Карпилівського кільця до Луцького кільця Рівного). Рух буде частково обмежений на ділянці км 150+500 – км 152+200, об’їзд здійснюватиметься по лівій смузі зустрічного напрямку.На ділянці проведення ремонтних робіт встановлено попереджувальні знаки. Служба автомобільних доріг у Рівненс...
800 доларів вартість"відмазу" від служби на Рівненщині
У Рівному затримано зловмисника посадовця за спробу хабарництва. Правопорушником виявився керівник служби захисту інформації одного з районних військових комісаріатів області, що намагався отримати неправомірну грошову винагороду розміром 800 доларів, за зняття рішення щодо виключення громадянина з обліку призовників, як непридатного за станом здоров'я, та, відповідно, непризову на строкову військову службу у Збройні Сили України.Наразі виявлені кошти вилу...