• Головна
  • Мальована Історія перемог України від братів Капранових
Новина дня
01:44, 13 листопада 2013 р.

Мальована Історія перемог України від братів Капранових

Новина дня

Історія завжди асоціюється з товстезними книгами. Та брати Капранові переконані: історія завжди запам'ятовується в особистостях. Саме тому 80 сторінок стало достатньо, щоб висвітлити історію з періоду Трипільської культури (7000 р. до н.е.) і аж до сучасних часів.

Пишаймося своєю історією!

Брати переконані: Україна завжди була незалежною. Інколи траплялися випадки, що на території України було одразу кілька незалежних держав. Отож говорити про історію нашої держави, як історію постійних поневірянь і завойовництв - ганебно. Ми маємо надзвичайно глибоку культуру, етнос, котрими варто і можна пишатися! 

Брати Капранови: "Література не можлива без музики. Бо що то за слово, котре не хочеться проспівати?" 

Програма заходу була розділена блоками на розмову про книгу, історію, особистостей, інтерпретації та цікавості та особливу ні з чим не схожу гру на бандурі та "невідомому музичному інструменті" і виконання авторських пісень з глибокими текстами.

Намалюй мені правду!

 Як часто багато залежить у сприйнятті тих, чи інших подій від вдало підібраного зображення, фото, картинки! Отож історія не даремно стала мальованою. адже саме це дозволило поглянути на неї зовсім інакше. Живо, не завуальовано, натхненно... Художники, котрих над книгою працювало, аж шестеро, максимально вкладалися у зображення героїв української історії. Завдання не просте: не просто намалювати картинку, а передати дух справжніх лідерів, створити образ, котрий запам'ятається. До речі, мені особисто, найбільше імпонують роботи Юрка Журавля. І не тому, що він земляк, чи просто хороший хлопець, а тому, що вони для мене найбільш щемляче живі... Так, нібито, зі сторінок на мене дивляться справжні Герої України. Це зачаровує і надихає.

Дякую незмінним організаторам Література.RV за чудовий вечір, дякую братам Капрановим за Історію, котрою можна пишатися! 

Фоторепортаж тут: http://www.0362.ua/photo/55

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...