Анонс
02:50, 9 листопада 2013 р.
Трибют-гурт «AS/DS» разом з легендарним симфонічним оркестром «Бревіс» - виступ року!
Анонс
16 листопада 19.00 год у Рівненському міському палаці культури відбудеться великий концерт і грандіозне кавер-шоу!
У драйв-програмі перший в Украіні офіційний трибют-гурт "AS/DS" разом з нашими земляками легендарним симфонічним оркестром "Бревіс". І невеличкий сюрприз від Юрія Журавля та гурту OT VINTA.
Такого ви вже ніколи не побачите!
Офіційний триб’ют гурт AS/DS грають вже для власних шанувальників, яких назбиралися тисячі. За плечима хлопців більше 150-ти концертів по всій Україні, Білорусії, Росії, офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська Музика/Universal. За роки існування AS/DS змусили аплодувати всіх своїх критиків і ставитися з повагою до найзапекліших противників кавер команд, тому що вони не тільки грають один в один легендарні хіти AC/DC, - а своєю вибуховою енергетикою хлопці готові просто спалити будь-яку сцену на яку ступає їхня нога . Цього року група встановила абсолютний рекорд мужності і пронесла славу рок-н-ролу від м. Києва до Находки за 39 днів підкоривши відстань більше 25000 км , відігравши при цьому 633 пісні на 30-ти концертах. Цього не вдавалося зробити ще жодній групі світу ! На концерті цих хлопців ти відчуваєш себе частинкою легенди. Не прогав свій шанс відірватися під безсмертні хіти.
Більше тут: http://www.palac.at.ua/news/39_39_ac_dc_celebration_39_39_u_rivnomu/2013-10-22-26#
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...