![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
17:07, 7 листопада 2013 р.
На Рівненщині у криницях людей – брудна вода
У селі Квасилів, що на Рівненщині, люди змушені запасатися водою на кілька тижнів. Аби втамувати спрагу, мешканцям Квасилова доводиться їздити за десятки кілометрів. І це попри те, що в кожному обійсті є криниця. Але селяни стверджують, що вода не придатна для вживання, повідомляє ZIK
Про це повідомили журналісти перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.
Потерпає від такої води ціла вулиця. І хоча криниця є в кожному дворі, місцеві мешканці кажуть, за можливості, води з неї не п'ють. Бо така на смак, що й до рота взяти годі. Її якість тутешні селяни навіть просили перевірити санепідслужбу.
«З санепідслужби надіслали відповідь, що вода для вживання людьми непридатна, це технічна вода», - розповіла місцева мешканка Віра Рудик.
Люди нарікають, куди тільки не зверталися зі своєю бідою. Вже кілька років просять прокласти водопровід до їхнього села. Та у відповідь чують лише обіцянки.
«Дзвонили на урядову лінію, зверталися в райадміністрацію, кажуть, все стоїть на місці», - розповів депутат Квасилівської селищної ради Іван Бондарук.
У селишній раді запевняють, гроші на водопровід на цій вулиці виділили.
«Передана проектна документація «Рівневодоканалу», а не роблять - коштів у нас немає», - розповів заступник Квасилівського селищного голови Анатолій Котовський.
«Ми виготовили проектну документацію, зробили експертизу за свої кошти, зауважте, і передали всю документацію, разом з експертизою в УКБ», - зазначила заступник директора з технічного розвитку «Рівнеоблводоканалу» Тамара Воронцова.
Водопровід у Квасилові буде, запевняють у профільному департаменті. Затримка, кажуть, сталася, бо не було необхідної документації. І хоча 90 тисяч гривень на виконання робіт із селищної ради перерахували, та на все потрібно більше - 126 тисяч.
«На ці 90 тисяч і будуть виконані роботи, а решту грошей передбачить сільська рада на наступний рік або в кінці року. Якщо в нас будуть залишки в обласному бюджеті, тоді і доробимо цей водопровід», - розповів директор департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації Юрій Сідлецький.
Роботи розпочнуть, запевняють у департаменті, як тільки оберуть підрядника. Пропозиції підприємств-претендентів слухатимуть уже 11 жовтня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...