• Головна
  • За матеріалами СБУ Рівненщини 15 років тюрми отримав зрадник
17:01, Сьогодні
Надійне джерело

За матеріалами СБУ Рівненщини 15 років тюрми отримав зрадник

Фото: СБУ

Фото: СБУ

За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав ще один агент російської воєнної розвідки (більш відомої як гру). Співробітники СБУ викрили його у липні 2023 року на коригуванні ракетних ударів по Харкову.

Як встановило розслідування, наведенням ворожих обстрілів займався завербований рашистами місцевий безробітний.

У поле зору російської спецслужби він потрапив, коли публікував антиукраїнські дописи в різних чатах Телеграм-каналів.

Після вербування зловмисник поетапно обходив прифронтове місто, щоб виявити, зафіксувати і передати куратору з рф геолокації пунктів тимчасового базування українських військ.

Паралельно з цим зрадник намагався відстежити розташування і технічний стан оборонних виробництв, залізничних станцій та вагонних депо.

Співробітники СБУ задокументували злочини агента і затримали його «на гарячому», коли він проводив дорозвідку поблизу військового об’єкта.

Під час обшуків у затриманого вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку із доказами співпраці з російським гру.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Розслідування проводили співробітники СБУ в Рівненській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СБУ #зрадник #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення