• Головна
  • МОН шукає тренерів для оновленого предмета «Захист України»: реєстрація триває до 9 серпня
18:35, Сьогодні
Надійне джерело

МОН шукає тренерів для оновленого предмета «Захист України»: реєстрація триває до 9 серпня

Фото: НУШ

Фото: НУШ

Міністерство освіти і науки України оголосило третій набір на програму підготовки тренерів оновленого шкільного предмета «Захист України». Подати заявку можна до 23:59 9 серпня 2026 року.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Навчання відбудеться 17–21 серпня у Києві. Учасників програми готуватимуть до подальшого навчання вчителів предмета «Захист України» на базі обласних закладів післядипломної педагогічної освіти.

Програму реалізують спільно з громадською організацією «Майстерня політик» та демократичною школою «Майбутні» за підтримки благодійного фонду Razom for Ukraine.

Це вже третя хвиля програми. За інформацією МОН, випускники попередніх наборів навчають педагогів у різних регіонах України, розробляють власні методичні матеріали та долучаються до професійної спільноти супервізорів предмета.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Захист України #МОН #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення