• Головна
  • Рівненські маршрутки знову стали яскравішими
посміхайся ЯСКРАВО
19:11, 6 листопада 2013 р.

Рівненські маршрутки знову стали яскравішими

посміхайся ЯСКРАВО

Молодіжна платформа «Яскраво» знову подарувала рівнянам яскраві мотиватори. Яскраві кольорові наклейки з фразами, що мотивують рівнян до позитивних думок та вчинків активісти МП «Яскраво» розклеїли у рівненських маршрутках.

Нові мотиватори з’явилися у більшості рівненських маршруток 3 листопада. Відтепер їдучи зранку на роботу чи на навчання, просто пересуваючись вдень маршруткою по справах або повертаючись утомленими після важкого дня, рівняни зустрічатимуть у маршрутках мотиватори з позитивними фразами

- Відтепер їдучи зранку на роботу чи на навчання, просто пересуваючись вдень маршруткою по справах або повертаючись утомленими після важкого дня, рівняни зустрічатимуть у маршрутках яскраві мотиватори з позитивними фразами, - говорить керівник проекту, активіст МП «Яскраво» Святослав Обоїста. - Позитивні мотиватори допоможуть підняти рівнянам настрій та мотивувати їх на здійснення добрих справ.

Водії маршруток на таку ініціативу переважно відгукувались позитивно.

- Про розміщення мотиваторів домовлялися особисто з водіями маршрутних таксі, - розповідає керівник Молодіжної платформи «Яскраво» Вікторія Власюк. - Дехто відмовлявся, або просив заплатити, але в основному всі погоджувалися. Найприємнішим моментом було те, коли ми вішали нові мотиватори поряд з нашими старим, які розміщували торік.

Яскраво1

 

Яскраво2

 

Яскраво3

 

Яскраво4

 

Яскраво5

 

Яскраво6

 

Яскраво7

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...