• Головна
  • У Рівному водійка Audi врізалася в магазин: у неї виявили ознаки сп'яніння
15:02, Вчора
Надійне джерело

У Рівному водійка Audi врізалася в магазин: у неї виявили ознаки сп'яніння

У Рівному на вулиці Степана Бандери 51-річна водійка автомобіля Audi не впоралася з керуванням та в'їхала у фасад будівлі магазину. На щастя, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ніхто не постраждав.

Про це повідомили в Управлінні патрульної поліції в Рівненській області.

За попередньою інформацією, жінка, розпочинаючи рух, не переконалася в безпечності маневру, через що допустила наїзд на будівлю.

Під час спілкування з водійкою патрульні виявили у неї ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження огляду як на місці події, так і в медичному закладі вона відмовилася.

На кермувальницю склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова від проходження огляду на стан сп'яніння) та ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #ДТП #патрульна поліція.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення