• Головна
  • Історія-одкровення Оскара і Рожевої пані: справжність життя у сценічному втіленні
Театр
12:58, 6 листопада 2013 р.

Історія-одкровення Оскара і Рожевої пані: справжність життя у сценічному втіленні

Театр

Мені вдалося потрапити на показ вистави лише 5 листопада. Але те, що я отримала було таким вчасним та необхідним...

 Це історія про десятирічного хлопчика Оскара, невиліковно хворого на рак. Він відчуває, що хіміотерапія не принесла полегшення і йому залишилося жити не довго. Він відчуває себе покинутим батьками.

На противагу до батьків з ним розмовляє у лікарні рожева пані про життя і смерть. Щоби прийняти жахливу правду вона спонукає Оскара викласти свої думки у вигляді листів до Бога. Крім того він має собі уявити, що кожен прожитий день є десятиріччям. 

Хоча Оскару важко повірити в Бога, він проте йде на цей експеримент і таким чином проживає все своє життя. У 12-и листах до Бога він розповідає про свою юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і підготування до смерті.

Для мене це історія-одкровення про цінність життя, про не важливість надуманих речей та справжні цінності. Кожна фраза, кожен жест просякнутий глибиною та сутнісним значенням. І звісно, потрібно віддати належне Еріку-Еммануелю Шмідту, котрий, власне і написав роман «Оскар і Рожева пані». Та Молодіжний народний театр вклав у цю виставу душу, породив незабутній фантом хлопчика-чоловіка-дідуся, котрий житиме у кожному з глядачів, котрим вдалося пропустити крізь власне серце образність та емоційність твору.

 Вистава присвячена пам'яті Атталеї Гаврюшенко, котра до останніх днів свого життя була засновником та незмінним, відданим керівником, режисером Молодіжного народного театру. І ця глибинна любов, довіра, приналежність та відданість стали втіленням душі вистави. Справді на сцені відбувалося містичне дійство. Актори не просто грали, вони справді проживали кожну емоцію по крихітці і до самого дна. Вони не перевтілювалися. Вони просто були собою: живими, справжніми, вічними...

Дякую за прекрасний вечір! Дякую за правильні думки про Справжнє та Важливе. Дякую за Віру, котра не вимагає зусиль. І я Вірю у Вас! 

Фотозвіт тут: http://www.0362.ua/photovistavka/50

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...