• Головна
  • Гімнастка з Рівного здобула два призові місця на турнірі «Summer Star» в Одесі
12:03, Сьогодні
Надійне джерело

Гімнастка з Рівного здобула два призові місця на турнірі «Summer Star» в Одесі

Фото: Рівненська міська рада.

Фото: Рівненська міська рада.

20 червня в Одесі відбувся літній турнір із художньої гімнастики «Summer Star», який зібрав юних спортсменок з різних куточків України.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Рівне на змаганнях гідно представила вихованка Палацу дітей та молоді Наталія Мицюк. У категорії А Gold спортсменка продемонструвала високий рівень підготовки та виборола перше і друге місця.

У міській раді привітали гімнастку з успішним виступом та побажали їй нових спортивних досягнень, яскравих виступів і подальших перемог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#художня гімнастика #Summer Star #Рівне.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення