
12:03, Сьогодні
Надійне джерело
Гімнастка з Рівного здобула два призові місця на турнірі «Summer Star» в Одесі

Фото: Рівненська міська рада.
20 червня в Одесі відбувся літній турнір із художньої гімнастики «Summer Star», який зібрав юних спортсменок з різних куточків України.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Рівне на змаганнях гідно представила вихованка Палацу дітей та молоді Наталія Мицюк. У категорії А Gold спортсменка продемонструвала високий рівень підготовки та виборола перше і друге місця.
У міській раді привітали гімнастку з успішним виступом та побажали їй нових спортивних досягнень, яскравих виступів і подальших перемог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
19:57
Вчора
Оголошення
15:43, 23 червня
21
12:38, 22 червня
1
12:14, 19 червня