• Головна
  • Двоє спортсменів із Рівненщини отримали стипендії Президента України
19:57, Сьогодні
Надійне джерело

Двоє спортсменів із Рівненщини отримали стипендії Президента України

Фото: Рівненський регіональний центр «Інваспорт».

Фото: Рівненський регіональний центр «Інваспорт».

Президент України призначив стипендії видатним спортсменам із дефлімпійських видів спорту та їхнім тренерам.

Про це повідомили в Рівненському регіональному центрі «Інваспорт».

Відповідно до Указу Президента України від 23 червня 2026 року №508/2026, серед стипендіатів — двоє спортсменів із Рівненщини.

Ілля Ритов, бронзовий призер ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з плавання, отримуватиме стипендію у розмірі 10 тисяч гривень.

Катерина Шепелюк, чемпіонка ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з дзюдо, отримуватиме стипендію у розмірі 15 тисяч гривень.

Вітаємо спортсменів із заслуженим визнанням та бажаємо нових перемог на міжнародній арені!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стипендія #спортсмени #Рівненщина.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення