
19:57, Сьогодні
Надійне джерело
Двоє спортсменів із Рівненщини отримали стипендії Президента України

Фото: Рівненський регіональний центр «Інваспорт».
Президент України призначив стипендії видатним спортсменам із дефлімпійських видів спорту та їхнім тренерам.
Про це повідомили в Рівненському регіональному центрі «Інваспорт».
Відповідно до Указу Президента України від 23 червня 2026 року №508/2026, серед стипендіатів — двоє спортсменів із Рівненщини.
Ілля Ритов, бронзовий призер ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з плавання, отримуватиме стипендію у розмірі 10 тисяч гривень.
Катерина Шепелюк, чемпіонка ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з дзюдо, отримуватиме стипендію у розмірі 15 тисяч гривень.
Вітаємо спортсменів із заслуженим визнанням та бажаємо нових перемог на міжнародній арені!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня