
16:33, Сьогодні
Надійне джерело
У Рівному відбувся п’ятий випуск Луганського медуніверситету після релокації

Фото: Рівненська ОДА.
У Рівному привітали випускників Державного закладу «Луганський державний медичний університет». Цьогорічний випуск став уже п’ятим після релокації навчального закладу на Рівненщину.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Участь в урочистостях взяли перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та голова обласної ради Андрій Карауш.
Попри виклики війни університету вдалося зберегти освітній процес, викладацький колектив, наукові школи та високий рівень підготовки майбутніх медиків.
«Цей випуск є свідченням незламності української освіти. Попри всі випробування, університет продовжує готувати висококваліфікованих фахівців для системи охорони здоров’я», – зазначив Сергій Подолін.
Нині у Луганському державному медичному університеті, який працює у Рівному, навчається близько 1,5 тисячі студентів. Заклад має сучасні лабораторії, симуляційний центр та активно розвиває міжнародну співпрацю.
Щороку університет випускає лікарів, фармацевтів та інших медичних працівників, які поповнюють кадровий потенціал української системи охорони здоров’я.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:47, 17 червня
8
16:57, Вчора
7
15:17, 22 червня
5
00:07, 24 червня
119