• Головна
  • Рівняни вчились організовувати заходи
Тренінг
10:45, 2 листопада 2013 р.

Рівняни вчились організовувати заходи

Тренінг

31 жовтня у Рівному було проведено тренінг-лекцію "Як організувати захід?". Молодий поет, активний громадський діяч Марк Оплачко поділився із рівнянами секретами вдалого проведення заходів. Учасники тренінгу могли не лише дізнатися як провести гарний захід, а й отримали універсальну схему для організації. На жаль, не усі бажаючі змогли взяти участь, адже максимальна кількість слухачів була 20 осіб.

Марк Оплачко учасник організації «Література.RV», і тому організовувати заходи для нього не є чимось новим. «Я із тих організаторів, в кого спершу почала з’являтися практика, а лише згодом - знання теорії, яке було підкріплене досвідом. Ідея проведення тренінгу виникла з того, що  в  «Літературі.RV»  давно вже визріла схема організації заходів. Вона постійно вдосконалювалася. От і я вирішив, що не гріх поділитися цим з іншими організаторами», - зазначає ініціатор тренінгу.

Організатор виокремив кілька пунктів, які допоможуть кожному початківцю. Отже, щоб провести будь-який захід вам необхідно:

  • робити якісно
  •  розуміти, що це на довгий термін (більше кількох місяців)
  • збирати цільову аудиторію
  • горіти цим

Багато практичних порад про проведення заходів можна знайти в інтернеті, але унікальність цього тренінгу в тому, що учасники отримали поетапну інструкцію для здійснення задуму. Слухачі не лише отримали теоретичний матеріал, а й самі спробували на практиці втілити отриманні знання. Учасники мали завдання, де й повинні були правильно розподілити кошти і прорахувати так, щоб організовуючи захід вийти в плюс.

Тренінг проходив в особливій атмосфері. «Таке відчуття, що я був у себе в дома. Атмосфера і місце заходу сподобались: хоч і  підвальне приміщення, але безліч фото, дивани, чай і солодощі. Було тепло не лише фізично, а й духовно», - ділиться враженням один із учасників.

Учасники та організатор задоволені результатами. Подібні тренінги планується організувати ще у кількох містах України. Відвідати їх можуть не лише початківці, а й ті, хто вже неодноразово цим займався та хоче поділитися досвідом. 

Про цей захід ми анонсували в афіші http://www.0362.ua/afisha/full/2903

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...