
12:04, 8 травня
Надійне джерело
Ветеранів Рівненщини запрошують на “Ігри Ветеранів 2026”

У Черкасах 22 та 23 травня відбудуться всеукраїнські спортивні змагання “Ігри Ветеранів 2026”.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
До участі запрошують ветеранів, ветеранок, військовослужбовців та звільнених зі служби Захисників і Захисниць, які отримали поранення, травми або захворювання під час виконання службових обов’язків.
22 травня учасники змагатимуться у стрільбі з лука та настільному тенісі, а 23 травня — у кросфіті.
Реєстрація триває до 17 травня включно.
За результатами змагань сформують збірну команду для участі у фіналі “Ігор Ветеранів 2026”, а також національну команду на міжнародні ветеранські змагання VETERANS GAMES UA у Валенсії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня