
15:03, 2 травня
Надійне джерело
Затисло в кабіні після ДТП: на трасі Київ–Чоп рятувальники вирізали водія

У Дубенському районі рятувальники деблокували постраждалого з понівеченого автомобіля після аварії.
Про це повідомили в ГУ ДСНС області.
ДТП сталася поблизу села Привільне на автодорозі Київ–Чоп за участю двох вантажівок.
За допомогою спецінструменту бійці ДСНС оперативно дістали чоловіка з кабіни та передали його медикам.
Обставини аварії встановлюють правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня