
16:32, 27 квітня
Надійне джерело
Школяр з Острожчини поїде на навчання до США за програмою FLEX

Учень з Рівненщини став переможцем програми обміну FLEX та вже незабаром навчатиметься у США.
Про це повідомили в Острозькій міській раді.
Сідловський Артем, уродженець села Розваж, успішно пройшов відбір і став фіналістом програми.
Вона передбачає безкоштовне навчання в американській школі протягом одного академічного року для учнів 8–11 класів.
Програма FLEX є стипендіальною ініціативою уряду США та спрямована на освітній і культурний обмін, розвиток лідерських якостей і міжнародного досвіду молоді.
Артема привітали з досягненням та побажали успіхів, нових знань і яскравих вражень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:22, Вчора
13:47, 17 червня
15