
16:33, 25 квітня
Надійне джерело
Серед звільнених із полону — троє військових із Рівненщини

Серед українських захисників, яких напередодні повернули з полону, є троє жителів Рівненщини.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Один із визволених — із Дубенського району, йому 53 роки. Ще двоє — жителі Рівненського району, обом по 41 рік.
Дякуємо всім, хто щодня працює над поверненням наших військових. Воїнам — вдячність за службу і витримку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня