• Головна
  • На Рівненщині із 1 листопада починає діяти заборона на вилов риби
17:01, 31 жовтня 2013 р.

На Рівненщині із 1 листопада починає діяти заборона на вилов риби

Відповідний указ у середу, 30 жовтня, підписав начальник управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Рівненській області Л. Філончук.
Заборона діятиме до скресання криги на рибогосподарських водоймах нашої області. 

Витяги з наказу: 

1. Затвердити перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Рівнерибоохорони.

2. Заборонити лов водних біоресурсів на зимувальних ямах з 1 листопада 2013 року до скресання криги у рибогосподарських водних об’єктах Рівненської області.

3. Відділу охорони водних біоресурсів, сектору оперативної роботи, сектору іхтіології та регулювання рибальства:

3.1. Забезпечити спостереження за ходом зимівлі водних біоресурсів на водоймах, що знаходяться в зоні діяльності підрозділів, тримати під постійним контролем водойми, на яких найбільш можливе виникнення явищ задухи та загибелі риби, негайно повідомляти керівництво та відповідних спеціалістів управління, Держекоіспекцію у Рівненській області, місцеві санітарно-епідеміологічні служби, органи влади на місцях при виявленні випадків масової задухи та загибелі водних біоресурсів.

3.2. Взяти під особистий контроль проведення аерації води в зимовий період на водоймах, що закріплені за товариствами, що об’єднують рибалок – любителів, користувачами водних біоресурсів та іншими зацікавленими організаціями в зоні діяльності рибоохоронних підрозділів.

3.3. Посилити контроль за коливанням рівневого режиму у рибогосподарських водних об’єктах загальнодержавного значення та проведенням будь-яких робіт, що можуть негативно вплинути на стан водних біоресурсів.

3.4. Здійснювати контроль за недопущенням вилову риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах рибогосподарських водних об’єктів Рівненської області.

3.5. Оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені підприємства, установи, організації, а також місцеві адміністрації про встановлення заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах.

4. Старшим рибоохоронних підрозділів систематично, станом на 28 число кожного місяця подавати до Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Рівненській області інформацію про стан зимівлі водних біоресурсів у підконтрольних водних об’єктах Рівненської області.

5. Сектору іхтіології та регулювання рибальства систематично, станом на 1 число кожного місяця подавати до Головрибводу інформацію про стан зимівлі водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Рівненської області.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишається за Л. Філончуком.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...