
19:59, 23 квітня
Надійне джерело
У Рівному стартував чемпіонат України з дефволейболу

У Рівному розпочався чемпіонат України з волейболу серед спортсменок із порушеннями слуху.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Змагання проходять на базі НУВГП і триватимуть до 24 квітня. Участь у турнірі беруть команди з Києва, а також Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської та Рівненської областей.
Офіційне відкриття чемпіонату відбулося 22 квітня. Захід об’єднав спортсменок, тренерів, організаторів та вболівальників.
У перший змагальний день впевнені перемоги здобули команди Рівненщини та Житомирщини — обидві з рахунком 3:0. У другий день команда Києва переграла суперниць із Рівненщини та Житомирщини (3:0), а Закарпатська область здолала Кіровоградщину у напруженому матчі з рахунком 3:2.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:22, Вчора
13:47, 17 червня
15