
19:48, 12 квітня
Надійне джерело
У Володимирці встановили нові зупинки громадського транспорту

У селищі Володимирець на Рівненщині з’явилися нові зупинки громадського транспорту.
Про це повідомили у селищній раді.
Нові зупинки облаштовані як сучасні та зручні для щоденного користування мешканцями громади. Їх встановлення стало можливим завдяки підтримці мережі АТБ та колективу ВПУ-29.
У селищній раді зазначили, що такі ініціативи є прикладом соціальної відповідальності бізнесу та партнерства з громадою.
Завдяки спільним зусиллям вдається покращувати інфраструктуру та робити простір більш комфортним для жителів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:13, Вчора
08:57, 9 червня
15:43, Сьогодні
9
12:14, 19 червня