• Головна
  • Населені пункти Рівненщини можуть позбавити статусу потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС
09:34, 31 жовтня 2013 р.

Населені пункти Рівненщини можуть позбавити статусу потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС

Цього літа Національна комісія з питань радіаційного захисту населення після комплексного вивчення дійшла висновку, що на Рівненщині зменшилась кількість населених пунктів, де перевищено рівень радіаційного забруднення

Комісія підготувала 2 томи висновків про радіологічний стан населених пунктів Рівненської області. У них пропонується залишити 138 поселень, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, тим самим 155 населених пунктів буде позбавлено такого статусу.

Зараз результати комісії направили на доопрацювання, але якщо рішення буде прийняте і 155 населених пунктів позбавлять статусу, то і населення втратить пільги. Це не на жарт стурбувало місцевих жителів. Проте, посадовці заявляють, що подібного рішення ухвалювати не збираються.

Юрій Кічатий, голова Рівненської обласної ради:

- Це наша позиція, яка викладена в письмовій формі головою Рівненської обласної державної адміністрації та головою Рівненської обласної ради. Жодних інсинуацій з приводу винесення цього питання на розгляд сесії не буде. Адже таке рішення може бути прийняте лише через рішення сесії обласної ради. Якщо навіть нас 1/3 депутатів змусить це питання винести на розгляд сесії, то ми тоді винесемо. Інша справа, чи ми проголосуємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...