
12:08, 8 квітня
Надійне джерело
Рівненський центр служби крові отримав авто для виїздів у громади

Рівненський обласний центр служби крові отримав пасажирський автомобіль Ford Transit Custom для виїзної роботи в громадах області.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Новий транспорт використовуватимуть для збору донорської крові у віддалених населених пунктах.
У закладі наголошують, що автомобіль є критично важливим, адже від моменту донації до переробки має пройти не більше шести годин.
Автівку передали представники благодійного фонду «СіБіДжі Черіті» з Чернівців у межах проєкту «Крапля життя».
Це вже сьомий автомобіль, який організація передала для центрів служби крові в Україні.
У Рівненській облраді зазначили, що така підтримка дозволить розширити географію виїздів та підвищити ефективність роботи служби крові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:13, Вчора
08:57, 9 червня
15:43, Сьогодні
9
12:14, 19 червня