
16:35, 4 квітня
Надійне джерело
Рівненські плавці вибороли 30 медалей на турнірі «Карпатська весна»

Вихованці СДЮСШОР №2 Рівненської міської ради здобули 30 медалей на турнірі з плавання «Карпатська весна», який відбувся з 27 по 29 березня в селі Яблуниця Івано-Франківської області.
Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Рівного.
У скарбничці рівненських спортсменів:
- 15 золотих медалей,
- 8 срібних,
- 7 бронзових.
Змагання проходили у басейні «Chevalier Panorama» та зібрали учасників з різних регіонів України.
Управління подякувало тренерам Юлії Супрун та Тетяні Трусь за підготовку спортсменів, а також Збройним силам України — за можливість брати участь у змаганнях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня