
19:50, 1 квітня
Надійне джерело
У Рівному в березні народилося понад 200 малюків

У Рівному підбили підсумки березня: протягом місяця у пологовому будинку міської ради народилося 205 дітей.
Серед них — 108 хлопчиків та 97 дівчаток. Особливою радістю стали п’ять пар двійнят.
Про це повідомили у пологовому будинку Рівненської міської ради.
Медики зазначають, що кожне нове життя — це символ надії, любові та майбутнього.
Нехай усі малюки зростають здоровими та щасливими під мирним небом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня