
09:09, 1 квітня
Надійне джерело
У застосунку «Резерв+» стався збій: користувачі не можуть увійти

Вранці 1 квітня в Україні зафіксували збій у роботі застосунку «Резерв+». Користувачі повідомляють про неможливість увійти до сервісу.
Про це повідомили користувачі у соціальних мережах.
За їхніми словами, під час спроби авторизації система видає повідомлення про необхідність оновлення застосунку. Водночас у магазинах додатків нова версія наразі відсутня.
Причини технічного збою поки невідомі. Також не повідомляється, коли роботу сервісу буде відновлено.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
11:20, 11 червня
16:15, 11 червня
6
12:38, 22 червня
1
10:09, 18 червня