
10:10, 20 березня
Надійне джерело
У Рівному сьогодні теж запровадили графік відключення світла

У Рівненській області та місті Рівне на 20 березня запровадили графік погодинних відключень електроенергії через складну ситуацію в енергосистемі.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Згідно з графіком, відключення відбуватимуться за такими підчергами:
- підчерга 1.2 — 17:00–19:30
- підчерга 5.2 — 17:00–19:30
- підчерга 2.1 — 19:30–22:00
- підчерга 2.2 — 19:30–22:00
Жителів громади закликають перевіряти свою підчергу на сайті Рівнеобленерго та стежити за оновленнями, адже ситуація в енергосистемі може змінюватися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:57, 9 червня
10:46, 9 червня
16:15, 11 червня
19
23:02, 15 червня
15:13, Вчора