
11:00, 17 березня
Надійне джерело
У Квасилові відбулася першість з волейболу

У селищі Квасилів провели відкриту першість ДЮСШ №4 з волейболу серед дівчат 2010 року народження та молодших.
Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.
У турнірі взяли участь кілька команд, за результатами ігор визначили переможців та призерів змагань.
Перше місце здобула команда Білокриницької громади. Срібними призерками стали вихованки ДЮСШ №4 Рівненської міської ради.
Третє місце посіла команда з Рівного «Ловці мрій», а четверте — спортивний клуб «Здолбунів».
Також відзначили тренера Олександра Жовтянського за підготовку спортсменок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
11:20, 11 червня
16:15, 11 червня
6
12:38, 22 червня
1
10:09, 18 червня