• Головна
  • Меру Рівного написали відкритого листа
15:02, 29 жовтня 2013 р.

Меру Рівного написали відкритого листа

Вжити всіх можливих заходів для припинення протиправних дій, спрямованих на самовільне захоплення землі в Рівненському парку ім. Т.Шевченка просять у мера міста Володимира Хомка активісти громадського руху «Захистимо Рівне»
Окрім того, вони нагадали міському голові, що той також обіцяв оприлюднити список зі 120 об᾽єктів захоплення землі у Рівному. 
Як повідомляє кореспондент ІА «Ервеюей», про це активісти написали у відкритому листі до Володимира Хомка. 
Ось повний текст листа:
«Шановний Володимире Євгеновичу! Від імені неформального громадського руху «Захистимо Рівне» звертаємося до Вас з приводу факту захоплення землі в парку імені Т.Г.Шевченка власниками ресторану «Ліон». Свого часу Ви публічно заявляли, що докладаєте усіх зусиль, щоб  припинити незаконні дії в центральному парку, землі якого належать до природно-заповідного фонду.
Ми маємо сумніви щодо того, що Ви докладаєте максимум зусиль для збереження землі парку та недопущення порушень законодавства.
Ще з 2011 року Ви отримували клопотання Державної сільгоспінспекції (раніше – у складі Держкомзему) про припинення експлуатації об'єкта (ресторану «Ліон») до повного усунення порушень земельного законодавства. Однак, ці клопотання залишилися без належної реакції.
Лише за ініціативи громадських активістів було фактично зупинено користування землею, яку захопив ресторан під свій літній майданчик. Громадяни також ініціювали порушення прокуратурою міста кримінальної справи. Чому це не зробила міська влада з усім своїм авторитетом, апаратом та владними можливостями? 
На наше переконання, якщо б Ви щиро хотіли вплинути на порушників, Ви мали б застосувати низку засобів, які ще й досі не пізно задіяти:
Обмеження режиму роботи закладу до 22-00 години;
Проведення перевірок законності прокладення комунікацій до захопленої ділянки, таких як електромережа та водопостачання;
Включення незаконних споруд ресторану «Ліон» до числа перших серед об’єктів, які будуть знесені міською комісією з демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд.
Ініціювання перевірок ресторану «Ліон» контролюючими органами, зокрема, Держенергонаглядом, Державним архітектурно-будівельним контролем тощо.
Повідомляємо Вам, що станом на 28 жовтня 2013 року, незважаючи на відкриття кримінального провадження, порушення з боку адміністрації ресторану «Ліон» тривають.
Власники закладу продовжують встановлювати огородження захопленої ділянки, а зрізані альтанки склали на землі парку поруч із захопленою ділянкою. Фактично площа землі парку, що використовується незаконно, зростає.
Володимире Євгеновичу! Закликаємо Вас  застосувати всі засоби впливу і не давати приводу для інших потенційних порушників закону, зокрема тих, хто має намір самовільно привласнити ту чи іншу земельну ділянку в Рівному.
Закликаємо негайно вжити всіх можливих заходів для припинення протиправних дій, спрямованих на самовільне захоплення землі в Рівненському парку ім. Т.Шевченка, а також оприлюднити обіцяний вами список зі 120 об᾽єктів захоплення землі у Рівному.»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...