• Головна
  • Рівненські депутати пікетували казначейство (ФОТО)
14:03, 29 жовтня 2013 р.

Рівненські депутати пікетували казначейство (ФОТО)

Сьогодні, 29 жовтня відбулось пікетування рівненського казначейства. Депутати обласної та міської рад прийшли передати своє депутатське звернення у головне управління казначейства у Рівненській області, проте їх не пустили в приміщення, повідомляє сайт ВСЕ.

- Я разом зі своїми колегами з обласної ради та міської ради прийшли сьогодні в управління казначейства для того, щоб віддати депутатське звернення, що є затримка по виплаті тих чи інших соціальних виплат, також щодо затримки виплат по благоустрою, по соціальним питанням. Ми прийшли для того, щоб передати депутатське звернення особисто керівнику. Ми прийшли, а нас не пускають, як ви бачите, тому чекаємо. Адже порушується ще один закон, в якому ми, депутати обласної та міської рад, маємо право прийти в той чи інший державний орган і з нами мають поспілкуватися. Тут є порушення закону "Про статус депутатів місцевих рад". Я телефонував на гарячу лінію Кабінету Міністрів, ми зафіксували той факт що ми сьогодні стоїмо тут і нас не пускають, далі я телефонував в обласну прокуратуру, щоб зафіксували цей факт. Зараз правоохоронні органи мають подивитись, що грубо порушується закон. Ми хочемо, щоб відреагували на це і хочемо, щоб вийшла якась людина і ми їй передали звернення, - розповів депутат обласної ради Михайло Кириллов.

Згідно із Законом "Про статус депутатів місцевих рад", депутат має право на першочерговий прийом, якщо він звертається з невідкладною справою. Пікетувальники наголошують, що недопуск їх до казначейства - пряме порушення закону.

 - Звернулись тому, що рахунки заблоковані, а гроші є. Поки хороша погода ми б могли і дахи поремонтувати і дороги зробити. Зараз буде затримка по соціальних виплатах, тобто вона вже є на сьогоднішній день. І ми не бачимо іншого виходу, іншого шляху, як пікетувати казначейство, щоб нас почули не тільки у Рівному, а й в Україні, тому що цей безлад робиться по всій країні.

Депутати зазначили, що акція має вплинула на ситуацію в Україні і відбувся рух в кращу сторону. Місцеві обранці вимагають, щоб їм "розв’язали руки" і дали змогу робити на місцевому рівні те, що вони запланували.

- Коли ми прийшли двері закрили. Нічого не заважало начальнику вийти, поспілкуватися з людьми, прийняти звернення і на цьому питання б закрилося. Я не розумію, чому чому він так вчинив. Далі звертатимемося до прокурора області, щоб винних за такі дії притягнули до кримінальної відповідальності, - розповів депутат міської ради Олександр Нестерук.

Через годину до пікетувальників вийшов заступник головного управління Державної казначейської служби України в Рівненській області Олександр Лотушко, представився і далі розмова відбувалась так:

- Чому ви одразу не вийшли? - запитали пікетувальники Олександра Лотушка.

 - Мені доповідали що тут був майже штурм. Якщо це на камеру знімалось, все значить я не правий. Про що ми будем спілкуватись?

- Ми прийшли до вас зі зверненням 18-ти депутатів обласної ради. Прийшли на 10 годину, щоб зустрітись з вами, або безпосередньо з тим, хто б міг з нами поспілкуватись. Зараз 11 година. Нас цікавить: чому нас, депутатів обласної ради не пускали в приміщення? Ми даємо вам звернення, щоб ви на нього відреагували. Ми знаємо про всі заборгованості, які є, як не проплачуються рахунки. Ми знаємо всю ситуацію. Ми хотіли вам передати звернення і поспілкуватися, адже грубо був порушений закон "Про статус депутатів місцевих рад" і ми хочемо, щоб хтось за це відповів.

- Ми спілкувась з трьома міськими депутатами 10 жовтня. Вони залишили нам своє звернення. Ми надали на нього відповідь. Я не знаю чому через два тижні виникло знову це питання. Якщо це проводиться всеукраїнська акція, а не тільки в Рівному, то мабуть це питання не в рівненському казначействі.

- Ми відповідь вашу отримали і це чисто бюрократична відписка. 12 мільйонів гривень, які зароблені громадою, вони не проплачують. Ми прийшли спитати: яка причина? В Рівному гроші мали б піти на ремонт доріг, дахів, будинків і соціальні виплати. Вони не проходять.

- Казначейські служби не відповідають за наповнення бюджету. Ми ведемо облік, тому не можемо відповідати за той ресурс, який сьогодні є, достатній він чи ні.

Зрештою, після спілкування з пікетувальниками, заступник ГУ Держказначейства в Рівненській області прийняв звернення та пообіцяв надати офіційну відповідь після його розгляду.

пікет казначейства1

 

пікет казначейства2

 

пікет казначейства3

 

пікет казначейства4

 

пікет казначейства5

 

пікетказначейства6

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...