• Головна
  • Олександр Усик визначився з ким проведе бій у травні
10:03, Сьогодні
Надійне джерело

Олександр Усик визначився з ким проведе бій у травні

Фото: ВВС

Фото: ВВС

Чемпіон світу у надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF Олександр Усик проведе наступний бій проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена.

Про це інформує  Ring Magazine.

Поєдинок запланований на 23 травня у Гізі (Єгипет). На кону стоятиме пояс WBC у надважкій вазі. Трансляцію бою здійснюватиме платформа DAZN.

36-річний Ріко Верховен у 2025 році залишив кікбоксерський промоушн Glory, чемпіоном якого був упродовж 12 років. У червні минулого року він захистив свій титул, перемігши Артема Вахітова.

У професійному боксі Верховен провів лише один поєдинок — у 2014 році нокаутував угорця Яноша Фінфера.

Востаннє Усик виходив на ринг у липні 2025 року, коли вдруге переміг британця Даніеля Дюбуа. Раніше українець відмовився від титулу WBO.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Усик #бокс #WBC
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення