
12:02, 27 лютого
Надійне джерело
У Рівному за тиждень спалили три нові сміттєві контейнери

Упродовж тижня у Рівному невідомі спалили три нові сміттєві контейнери. Два випадки зафіксували за однією адресою — на вулиці Київській, 30.
Про це повідомили в КАТП 1728.
Комунальники звернулися до поліції щодо фактів умисного пошкодження майна.
За їхніми словами, подібні випадки вандалізму трапляються майже щомісяця.
У підприємстві закликають мешканців дбайливо ставитися до комунального майна.
Якщо ви стали свідками підпалу чи пошкодження контейнерів, слід одразу повідомити про це правоохоронців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
16:15, 11 червня
6
23:02, 15 червня
23:02, 15 червня