
15:07, 25 лютого
Надійне джерело
На Дубенщині рятувальники звільнили палець підлітка з металевого кільця

24 лютого до рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Дубна звернулися медики міської лікарні — у підлітка 2008 року народження набряк палець через металеве кільце, яке неможливо було зняти самостійно.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області.
Чергове відділення рятувальників оперативно прибуло до медзакладу. Металевий виріб сильно стискав ушкоджену кінцівку, тому діяти потрібно було швидко й обережно.
За допомогою гравера надзвичайники акуратно розрізали кільце, не завдавши хлопцю додаткових травм.
Після цього підліток залишився під наглядом лікарів для подальшої обробки руки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня