
11:02, Сьогодні
Надійне джерело
МВС і СБУ закликають врегулювати роботу Telegram через ризики вербування для диверсій

Роботу месенджера Telegram в Україні необхідно врегулювати, оскільки його активно використовують для вербування людей до диверсій і терактів.
Про це заявили міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та заступник глави СБУ Іван Рудницький під час брифінгу, інформує «Interfax-Україна».
За словами Клименка, значна частина випадків вербування пов’язана саме з Telegram.
«У відсотковому значенні, думаю, десь половина», — зазначив він.
Глава МВС наголосив, що йдеться не про повну заборону месенджера, а про необхідність обговорення можливих механізмів регулювання.
Таку дискусію, за його словами, слід вести не лише на рівні силових структур, а й у суспільстві. Мета — зменшити кількість терористичних злочинів.
Заступник глави СБУ Іван Рудницький підтримав цю позицію та заявив про потребу посилити регулювання інтернет-ресурсів, які можуть використовувати для протиправної діяльності.
«Не тільки правоохоронні органи, а й відповідні інші державні установи повинні посилити в цьому напрямку певні регулятивні функції в частині обмеження і недопущення того, щоб ці інформаційні ресурси використовувалися для протиправної діяльності та терористичної діяльності», — сказав Рудницький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
Вчора
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
13:20, 12 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого