
17:43, 21 лютого
Надійне джерело
Сім громад Рівненщини отримали нові шкільні автобуси

Громадам Рівненської області передали сім нових шкільних автобусів. Ключі від транспорту вручив начальник ОВА Олександр Коваль.
Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.
Нові автобуси отримали Варковицький, Повчанський, Городищенський, Білокриницький, Дядьковицький, Чудельський та Старосільський ліцеї. Транспорт курсуватиме у Дубенському, Рівненському та Сарненському районах.
Усі автобуси обладнані спеціальними місцями для дітей з інвалідністю. За словами очільника області, потреба в такому транспорті залишається актуальною, тому роботу в цьому напрямку продовжать.
Автобуси придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів.
Торік автопарк області поповнився ще 40 шкільними автобусами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня