• Головна
  • Банкноти 1, 2, 5 та 10 гривень вилучать з обігу з 2 березня
16:35, 21 лютого
Надійне джерело

Банкноти 1, 2, 5 та 10 гривень вилучать з обігу з 2 березня

Банкноти 1, 2, 5 та 10 гривень вилучать з обігу з 2 березня

Із 2 березня 2026 року банкноти номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень зразків 2003–2007 років перестануть бути платіжним засобом і будуть вилучені з готівкового обігу.

Про це повідомили в Національному банку України.

Після цієї дати торговельні мережі, заклади сфери послуг, банки та інші фінансові установи не прийматимуть ці банкноти для розрахунків. Натомість в обігу залишаться відповідні монети.

Громадяни зможуть безкоштовно обміняти банкноти без обмежень:

  • у всіх відділеннях банків України — протягом року з дати вилучення, до 26 лютого 2027 року включно;
  • в уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк, ПУМБ) — протягом трьох років, до 28 лютого 2029 року включно;
  • у Національному банку України — безстроково.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банкноти #гривня #Нацбанк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення