
18:40, 10 лютого
Надійне джерело
"Йдіть в с.аку..."Мосейчук різко відповіла на закиди про «роботу на Офіс Президента»

Фото: Фокус
Ведуча телеканалу «1+1» Наталія Мосейчук різко відреагувала на звинувачення в тому, що вона нібито працює на Офіс Президента.
Про це Мосейчук написала на своїй сторінці у Facebook.
У дописі вона емоційно звернулася до критиків, які закидають їй залежність від влади, та заперечила будь-який зв’язок із фінансуванням з боку Офісу Президента.
Цей коментар з’явився після її попереднього публічного допису, у якому Мосейчук виступила на захист колишнього керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.
Раніше журналіст Михайло Ткач оприлюднив матеріал, що стосувався діяльності Єрмака, який і спричинив хвилю обговорень у соцмережах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
00:07, Сьогодні
116
16:15, 11 червня
5
11:20, 11 червня
15:17, 22 червня
4
16:15, 11 червня
19
