
14:04, 9 лютого
Надійне джерело
ДСНС Рівненщини за тиждень здійснила понад 50 виїздів на виклики

Упродовж тижня з 2 по 9 лютого підрозділи ДСНС у Рівненській області 53 рази виїжджали на виклики громадян.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Рівненській області.
За цей період рятувальники ліквідували 37 пожеж, 16 разів надавали допомогу населенню та здійснили 8 виїздів на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод.
У результаті роботи підрозділів вдалося врятувати трьох людей.
Рятувальники вкотре закликають мешканців дотримуватися правил безпеки та у разі надзвичайних ситуацій телефонувати за номером 101.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня