
15:09, 29 січня
Надійне джерело
У Рівному водія Mazda притягнули до відповідальності за створення аварійної ситуації

У Рівному патрульні поліцейські склали адміністративний протокол на водія автомобіля Mazda, який порушив правила проїзду перехрестя з круговим рухом та створив аварійну обстановку.
Про це повідомили в патрульній поліції Рівненської області.
Під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео, на якому водій, рухаючись перехрестям вулиць Басівкутської, Польової, Дворецької та Присадибної, проігнорував вимоги дорожнього знака «Круговий рух» і дорожньої розмітки.
Своїми діями керманич змусив інших учасників дорожнього руху екстрено гальмувати, щоб уникнути зіткнення.
Орієнтування на порушника передали екіпажам, і згодом інспектори виявили автомобіль.
На 20-річного водія склали протокол за ч. 5 ст. 122 КУпАП — створення аварійної обстановки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня