
19:53, 28 січня
Надійне джерело
Спортсмен із Рівненщини увійшов до топ-5 Кубка світу з парабіатлону

З 19 по 25 січня 2026 року в місті Якушице (Польща) відбувся етап Кубка світу з парабіатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.
Про це повідомили в Рівненському регіональному центрі «Інваспорт».
У складі національної збірної команди України серед спортсменів, які змагаються сидячи, виступав представник Рівненщини — спортсмен РРЦ «Інваспорт» та ФСК «Повір у себе» Сарненської міської ради Григорій Шимко.
За підсумками змагань він посів 4 місце у гонці переслідування (2 етапи по 3 км), 5 місце в індивідуальній гонці на 12,5 км та 10 місце у спринті на дистанції 7,5 км.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня