
16:37, 25 січня
Надійне джерело
Самбісти з Рівного вибороли сім медалей на чемпіонаті України у Львові

Із 20 по 24 січня у Львові відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та юніорів.
У складі збірної Рівненської області участь у змаганнях взяли спортсмени ДЮСШ №5 міста Рівне, які показали високі результати та здобули низку нагород.
Про це повідомили в спортивній школі.
За підсумками чемпіонату рівненські самбісти вибороли дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі. Переможцями стали Володимир Шевчук у ваговій категорії до 88 кг та Максим Ігнатюк у категорії понад 98 кг. Срібні нагороди здобули Олексій Савчук (58 кг) і Артем Лампіка (64 кг). Бронзові медалі вибороли Максим Редько (71 кг), Тетяна Климова (65 кг) та Владислав Жолнач (98 кг). П’яті місця посіли Арсеній Давиденко та Володимир Владіміров.
Олексій Савчук і Максим Ігнатюк, завдяки здобутим місцям, виконали норматив майстра спорту України.
Володимир Шевчук представлятиме Україну на чемпіонаті Європи, який відбудеться наприкінці квітня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня