
12:03, 14 січня
Надійне джерело
У Рівненському обласному волонтерському штабі підбили підсумки роботи за 2025 рік

У Рівненському обласному волонтерському штабі підсумували результати роботи за 2025 рік.
Лише у четвертому кварталі волонтери опрацювали сотні звернень від захисників і захисниць України та передали необхідну допомогу на ключові напрямки фронту.
Про це повідомили у комунальному закладі обласної ради «Ветеранський простір», на базі якого від початку повномасштабного вторгнення працює обласний волонтерський центр.
Зокрема, у IV кварталі 2025 року волонтери виконали 384 запити від військових.
Допомогу доставляли на Донецький, Харківський та Запорізький напрямки, а також до Лебединської лікарні на Сумщині та Барвінківської центральної міської лікарні на Харківщині.
Окрім цього, за останні місяці року спільно з партнерами виготовили та передали на фронт 34 маскувальні сітки і понад 300 окопних свічок.
У штабі подякували всім, хто долучається до волонтерської роботи, підтримує донатами та допомагає тримати надійний тил.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:10
Вчора
Оголошення
18:46, 5 березня
3
10:05, 5 березня
12
18:36, 13 березня
18
05:05, 8 березня
15:37, 11 березня
4