
15:03, 4 січня
Надійне джерело
ВІДЕО ДТП поблизу Птичі: обійшлося без травмованих

На автодорозі неподалік населеного пункту Птича сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох легковиків. Унаслідок аварії ніхто з учасників не постраждав.
Як з’ясували патрульні на місці події, 24-річний водій автомобіля Audi не дотримався безпечної швидкості руху та не врахував дорожню обстановку, через що допустив зіткнення з автомобілем Volkswagen, яким керувала 22-річна водійка.
У результаті ДТП обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Медична допомога учасникам пригоди не знадобилася. На водія Audi інспектори склали адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП.
Правоохоронці нагадують, що в зимовий період керування транспортом ускладнюється через ожеледицю, сніг та обмежену видимість, тому водіям варто бути особливо уважними та обережними.
Відео автопригоди поширили на сторінці патрульної поліції Рівненщини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:37, 11 березня
2
09:58, Сьогодні
2
11:43, 16 березня
15