
12:03, 2 січня
Надійне джерело
В новорічну ніч у Рівному народилися четверо малюків

У новорічну ніч у міському пологовому будинку на світ з’явилися четверо немовлят — двоє хлопчиків і двоє дівчаток. Першим у 2026 році народився хлопчик.
Про це повідомили у Рівненській міській раді.
Медики бажають новонародженим міцного здоров’я, щасливої долі, мирного дитинства та Божої опіки, а їхнім родинам — радості й благополуччя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:38, 22 червня
12:14, 19 червня
12:14, 19 червня
16:57, Сьогодні
7