
11:16, 23 грудня 2025 р.
Надійне джерело
Електропостачання на Рівненщині поступово відновлюють

Станом на 11:00 на Рівненщині без електропостачання залишаються близько 150 тисяч абонентів. Енергетики продовжують роботи з відновлення мереж після пошкоджень.
Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
Він нагадав, що ще годину тому в області було знеструмлено близько 300 тисяч споживачів.
Таким чином, за короткий час фахівцям вдалося відновити подачу світла для половини абонентів.
Роботи тривають, аварійні бригади працюють у посиленому режимі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:09, 18 червня
15:13, 22 червня
16:57, Сьогодні
19