• Головна
  • У Центрі реабілітації дитини вперше запрацювала резиденція Святого Миколая
17:32, Сьогодні
Надійне джерело

У Центрі реабілітації дитини вперше запрацювала резиденція Святого Миколая

У Центрі реабілітації дитини вперше запрацювала резиденція Святого Миколая

У Рівненському обласному спеціалізованому будинку дитини з центром реабілітації для дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи, порушеннями психіки та паліативною допомогою вперше відкрили резиденцію Святого Миколая.

Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Завдяки підтримці благодійників маленькі пацієнти та вихованці закладу змогли поспілкуватися зі Святим Миколаєм, отримати омріяні подарунки та насолодитися різдвяною атмосферою.

У Центрі зазначають, що щороку дітей вітають десятки небайдужих людей — представники різних професій, організацій та установ, які діляться теплом і турботою з малечею, що потребує особливої уваги та спілкування.

Цьогоріч подарунки отримали 30 вихованців будинку дитини та 80 дітей, які проходять реабілітацію.

Колектив закладу разом із батьками подякували всім благодійникам, фондам та організаціям за підтримку й привітали їх із Міжнародним днем волонтера, який відзначають 5 грудня.

У Центрі підкреслюють, що допомога меценатів у цей непростий час має величезне значення для маленьких пацієнтів і створює для них частинку свята, наповнену любов’ю та турботою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти #свято #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення