• Головна
  • Сьогодні у Рівному проведуть безкоштовне тестування на ВІЛ, туберкульоз і гепатити
12:05, 3 грудня
Надійне джерело

Сьогодні у Рівному проведуть безкоштовне тестування на ВІЛ, туберкульоз і гепатити

Сьогодні у Рівному проведуть безкоштовне тестування на ВІЛ, туберкульоз і гепатити

У Рівному 3 грудня мешканці громади зможуть безкоштовно та конфіденційно пройти обстеження на соціально значущі інфекції.

Мобільна амбулаторія Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб працюватиме в парку Молоді (Лебединка) з 14:00 до 16:00.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Під час акції усі охочі зможуть пройти тестування на ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.

У разі виявлення інфекції люди одразу отримають направлення до медичного закладу для подальшого лікування.

У Центрі контролю та профілактики хвороб зазначають, що мобільні амбулаторії закуплені в межах співпраці МОЗ України та Глобального фонду через UNICEF Ukraine, а обладнані Центром громадського здоров’я України.

Мета проєкту — зменшення поширення небезпечних інфекцій та раннє виявлення хвороб, щоб мешканці могли своєчасно отримати допомогу й підвищити безпеку громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстеження #лікарня #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення