• Головна
  • Росія є найбільшим партнером Рівненщини
17:01, 22 жовтня 2013 р.

Росія є найбільшим партнером Рівненщини

На Рівненщині експортно-імпортні операції здійснюють 1178 суб‘єктів господарювання.

Серед країн, до яких рівненські підприємства та фірми найчастіше експортують продукцію – Росія, Швейцарія та Туреччина. Зокрема, у січні-вересні 2013 року обсяг експорту до Російської Федерації склав 21,1 відсотка від загальної його суми, до Швейцарії – 16,2 відсотка, Туреччини – 8 відсотків від усієї суми експорту.

Окрім цього, через Рівненську митницю Міндоходів в режимі експорту переміщувалися товари в Німеччину, Польщу, Білорусь – понад 5 відсотків загального експорту у кожну країну.

Майже 13 відсотків усього імпорту, що ввозиться, складають товари походженням з Росії, 9 відсотків з Німеччини, по7 відсотків з Польщі та США. Незначна кількість товарів надходить до України з Італії, Білорусі, Франції (по 3-4 відсотки), - інформує головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Рівненські бізнесмени експортували за кордон добрива (32,3 відс.), деревину і вироби з неї (21,1 відс.), камінь та щебінь (12,8 відс.), зернові культури (4 відс.), електричні машини і устаткування (3,8 відс.) та інше.

До України ввозилися котли, машини, апарати і механічні пристрої (18,9 відс.), автомобілі, тягачі та інші транспортні засоби (15,1 відс.),полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (7,5 відс.), насіння і плоди (7,2 відс.), електричні машини і устаткування (5,2 відс.), риба (4 відс.), залізничні локомотиви (3,6 відс.), мідь і вироби з неї (3,6 відс.), овочі (3,2 відс.) та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...