
12:08, 26 листопада
Надійне джерело
У Рівному визначили переможців конкурсу відеоробіт «Безпечне завтра»

У Рівному оголосили результати загальноміського конкурсу відеоробіт «Безпечне завтра», присвяченого темі запобігання булінгу та насильству.
У творчому змаганні взяли участь учні 30 шкіл міста, які через власні відео поділилися баченням дружнього, толерантного та безпечного середовища.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Конкурсна комісія обрала три найкращі роботи. Перше місце здобув Рівненський ліцей №23, друге — ліцей №25, третє — ліцей «Український». Усі 250 учасників, долучених до створення роликів, отримали дипломи та подарунки від партнерів проєкту.
Секретар міської ради Віктор Шакирзян подякував організаторам — Агенції розвитку Рівного, Департаменту соціальної та ветеранської політики та Управлінню освіти — за реалізацію ініціативи, а також відзначив важливість участі школярів у піднятті соціально значущих тем.
Підсумовуючи, у міськраді наголосили, що такі конкурси сприяють формуванню свідомого та відповідального молодого покоління, яке не боїться говорити про проблеми та шукати шляхи їх вирішення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:31, 1 грудня
16:56, 5 грудня
12
14:29, 5 грудня
15