
11:03, 18 листопада 2025 р.
Надійне джерело
Росія обстріляла енергетичні об’єкти у чотирьох областях України

Війська РФ 18 листопада атакували енергетичну інфраструктуру в Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Донецькій областях.
Про це повідомили в Міністерстві енергетики.
У відомстві зазначили, що на всіх пошкоджених об’єктах тривають ремонтно-відновлювальні роботи.
Енергетики закликають українців раціонально використовувати електроенергію протягом доби, особливо в ранкові та вечірні пікові години, щоб зменшити навантаження на систему та уникнути додаткових обмежень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня