• Головна
  • Поліцейські знайшли в лісі жінку, яка заблукала під час збирання грибів
15:06, 14 листопада
Надійне джерело

Поліцейські знайшли в лісі жінку, яка заблукала під час збирання грибів

Поліцейські знайшли в лісі жінку, яка заблукала під час збирання грибів

У Рівненському районі правоохоронці врятували 65-річну жінку, яка заблукала в лісі поблизу селища Клевань. Подія сталася ввечері 12 листопада, коли починалися сутінки.

Про це повідомили в поліції Рівненської області.

Рівнянка зателефонувала на лінію 102 після того, як безуспішно намагалася самостійно знайти дорогу з лісу. Вона описала поліцейським усе, що бачила навколо, і це допомогло визначити орієнтовний район її перебування. На пошуки оперативно виїхали екіпаж сектору реагування патрульної поліції, поліцейський офіцер громади та лісники.

Пошукова операція тривала понад чотири години. Правоохоронці увімкнули сирену та проблискові маячки, щоб жінка могла зорієнтуватися в темряві та виходити у потрібному напрямку, дотримуючись їхніх вказівок телефоном.

Зрештою заблукалу знайшли — медичної допомоги вона не потребувала. Поліцейські доставили жінку додому, а згодом вона подзвонила на 102, щоб подякувати за допомогу.

Правоохоронці вкотре нагадують: у разі, якщо заблукали, не варто панікувати. Необхідно одразу телефонувати на спецлінії 102 або 101.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #пошуки #жінка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення